Liverpool Forum (Romania)

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liverpool Forum (Romania)

Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!

+10
El_Niño9
Count Olaf
dany616
nuP
puyuman
viktorash1892
mirce a
diana_arad
Marius_Black
Daniel
14 participanți

    Prezinta-te

    Daniel
    Daniel
    Administrator
    Administrator


    Numarul mesajelor : 63
    Data de inscriere : 13/07/2009
    Localizare : Targoviste

    Prezinta-te Empty Prezinta-te

    Mesaj  Daniel Mier Iul 22, 2009 4:46 am

    Esti nou? .. Te poti prezenta aici.
    Marius_Black
    Marius_Black
    Scouser Undercover
    Scouser Undercover


    Numarul mesajelor : 30
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Prezinta-te Empty Hmm

    Mesaj  Marius_Black Mier Iul 22, 2009 5:19 am

    Sa ma prezint...sa nu ma prezint... va las pe voi primii sarcastic
    avatar
    diana_arad
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 19/07/2009

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  diana_arad Mier Iul 22, 2009 7:22 pm

    Pai eu sunt Diana si sunt din Arad.Tocmai am terminat liceul si pt faculta ma mut la Cluj.
    Sunt fana Liverpool de cand a venit Rafa antrenor.
    Din tara tin cu Rapid,iar din Europa mai simpatizez Lyon si Juventus wub
    mirce a
    mirce a
    Tanara speranta
    Tanara speranta


    Numarul mesajelor : 35
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  mirce a Mier Iul 22, 2009 11:10 pm

    mircea, sunt din Turda, 19 ani. Tin cu Liverpool din pauza finalei de la Istambul laugh Dintre echipele romanesti tin cu STEAUA, si din apara mai tin cu toate echipele care joaca cu dinam0 sarcastic whistle
    viktorash1892
    viktorash1892
    De-al nostru
    De-al nostru


    Numarul mesajelor : 60
    Data de inscriere : 19/07/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Brasov

    Prezinta-te Empty prezentare?

    Mesaj  viktorash1892 Mier Iul 22, 2009 11:47 pm

    Sunt Victor, din Brasov. Vad ca ati tot spus de cand tineti cu LFC... Eu tin cu ei din 2001. popcorn Mai exact de la finala de UEFA cu Alaves ok
    puyuman
    puyuman
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 6
    Data de inscriere : 23/07/2009
    Varsta : 38

    Prezinta-te Empty mda...

    Mesaj  puyuman Joi Iul 23, 2009 1:37 am

    puiu, sunt din Timisoara si am 24 de ani...
    tin cu Liverpool de cand Steve G a inceput sa joace si sa devina un menthor pentru aceeasta echipa... are un caracter desavarsit si in mare masura i se datoreaza spectaculoasele reveniri ale lui Liverpool... sper sa treaca cu bine peste scandalul in care a fost implicat in decembrie, anul trecut si sa nu-i afecteze evolutiile de pe teren...
    si-n rest, anul asta asteptam titlul, speram sa vina!


    Go Liverpool!!!
    nuP
    nuP
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 13
    Data de inscriere : 23/07/2009
    Localizare : Bucuresti

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  nuP Joi Iul 23, 2009 1:50 am

    Salut,Bobby din Bucuresti,24 de ani.De cand tin cu ei nu stiu exact,cam de vreo 3-4 ani,pentru ca nu am fost ,pana acum ,un fan al fotbalului Englez,eu fiind un simpatizant in focat al lui Lazio si al fotbalului italian.Dar stiu ca pe Manchester nu-i i-am suportat niciodata,chiar copil find,tineam cu Newcastlle,crezand ca United este un oras,iar ambele au resedinta acolo (dupa modelul Lazio vs Roma).
    De cand insa au inceput sa transmita mai mult meciuri cu echipele engleze,m-am indragostit de Liverpool,in primul rand din cauza fanilor,acesta find principalul motiv pt care simpatizez cu o echipa (vezi Lazio),iar acum a devenit un fel de drog pot sa spun,am certuri in week-end cu prietena cand joaca ei,imi fac programul in functie de ora la care joaca.
    Marius_Black
    Marius_Black
    Scouser Undercover
    Scouser Undercover


    Numarul mesajelor : 30
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  Marius_Black Joi Iul 23, 2009 2:53 am

    mirce a a scris:mircea, sunt din Turda, 19 ani. Tin cu Liverpool din pauza finalei de la Istambul laugh Dintre echipele romanesti tin cu STEAUA, si din apara mai tin cu toate echipele care joaca cu dinam0 sarcastic whistle

    Unul de-al meu preved
    dany616
    dany616
    Nou-venit
    Nou-venit


    Numarul mesajelor : 4
    Data de inscriere : 23/07/2009

    Prezinta-te Empty hmmm..

    Mesaj  dany616 Joi Iul 23, 2009 3:02 am

    Salut. Sunt Dany , din Blaj (jud Alba) si am 18 ani. Sunt fan Liverpool din perioada de glorie a lui Michael Owen care in acele vremuri era idolul meu. acum cu plecarea lui la rivalii de moarte Owen nu mai exista pt mine.. Iubesc Liverpool datorita spiritului de lupta si datoria fanilor. Nu trebuie un motiv anume pt a iubi aceasta echipa. Pur si simplu se intampla.
    You'll Never Walk Alone!
    Marius_Black
    Marius_Black
    Scouser Undercover
    Scouser Undercover


    Numarul mesajelor : 30
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  Marius_Black Joi Iul 23, 2009 6:51 am

    Administratore tu nu te prezinti ma? Sa-ti fie rusine! sarcastic


    Marius , 19 ani , locuiesc undeva pe coasta de est a Spaniei si primul meci al Cormoranilor vazut de mine a fost prin 2000 cel cu Rapid.
    Count Olaf
    Count Olaf
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 24/07/2009
    Varsta : 30

    Prezinta-te Empty YNWA

    Mesaj  Count Olaf Sam Iul 25, 2009 3:00 am

    Eu sunt Bogdan am 16 ani si tin cu Liverpool de la varsta de 8 ani mai ales datorita tatei care e fan infocat dar si a spiritului de lupta de care da dovada echipa si de fani ce sa mai zic...extraordinari..fac intodeauna o atmosfera inegalabila...o urasc din tot sufletul pe Man United si pe fanii sai "glory-hunteri" dar n-o sa-l urasc niciodata pe Owen care a adus clipe frumoase clubului si a marcat numai putin de 158 goluri...ramane eroul meu alaturi de StevieG the best captain ever...mai nou e nevinovat!!!

    Hail the brave reds...death to the mancs!!!

    lfc lfc lfc
    El_Niño9
    El_Niño9
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  El_Niño9 Mar Iul 28, 2009 5:08 am

    Ma numesc George sunt din Oradea si am 17 ani si sunt fan Liverpool de prin 2000 de la finala de vis a cupei uefa dintre lfc si Alaves 5-4.Din tara mai sunt fan Steaua iar din Europa FCBarcelona.Cateva motive pt ce tin cu aceasta ar fi mai mult ca sigur fanii dar si spiritul de lupta dat de Stevie G.GO REDS!!!Si urasc mai ales pe manchester dar si pe real madrid
    tantza
    tantza
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 6
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  tantza Mier Iul 29, 2009 6:56 pm

    Daniel din Brasov va saluta pe toti !!!clar fan Liverpool,din tara nimeni nu ma misca,tin sa spun ca a mea sotie este fan Man'United dar urmarim meciurile cu fair-play limba de ce fan Liverpool? -pasiunea fanilor pt echipa si tot ce tine de echipa (de la mentalitatea staff-ului si jucatorilor pana la.............
    avatar
    SaintCatri
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 10
    Data de inscriere : 23/07/2009

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  SaintCatri Dum Oct 04, 2009 1:24 am

    Ca si Count Olaf, al meu tata m-a imbolnavit cu virusul Liverpool... Se pare ca tin cu ei de ceva mai mult timp, de prin '95!!! Alta echipa nu m-a interesat niciodata in mod deosebit!!
    Pt. multi, Liverpool a devenit "the greatest love of all" dupa 2001 (UEFA Cup Final) sau 2005 (The Miracle of Istanbul!!!). Numele meu este Catri, sunt din Falticeni (Suceava), acum stau in Iasi! De ce tin cu Liverpool?! Cautati pe youtube.com ce a spus odata Carra ... "who's bigger than Liverpool?!"!!
    Pt. cei mai tinerei dintre noi (stay in school!! :)), va pot lasa la cerere un id de mess sau un nr de tel, sa mai discutam!! 24 de ani am -se pare ca suntem multi :)-, si putem sa mai facem schimb de materiale care privesc frumoasa istorie a clubului pe care il iubim sau de link-uri de difuzare live a meciurilor!!

    Am postat si pe alt thread, dar ar fi bine sa ne intalnim cat mai curand undeva, sa vedem un meci, sa bem o bere... Cu respect!!

    YNWA!!!
    Carragher23
    Carragher23
    Nou-venit
    Nou-venit


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 31/10/2009
    Varsta : 31

    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  Carragher23 Sam Oct 31, 2009 4:49 pm

    Ma numesc Catalin, sunt din Bucuresti si am 17 ani. Aveam 10 ani cand a jucat Liverpool in finala UCL si pe atunci nu ma interesa fotbalul deloc, singura mea simpatie fiind Dinamo, din cauza lui tata. Anyway, de atunci am inceput sa iubesc fotbalul, dar mai ales Liverpool. Am intrat in echipa liceului la fotbal si toti ma striga Gerrard, fiindk este arhicunoscut peste tot unde ma duc ca sunt un cormoran infocat. In afara de LFC nu ma mai intereseaza nimic, e mai mult k un drog... Parintii nu vad prea bine disperarea asta dupa o echipa, mai ales daca nu e Dinamo, dar nu am ce face, cormoranii sunt in sufletul si sangele meu. Idoli sunt Carragher si Stevie, poate Kuyt, dar totusi el nu e 110% red ca ultimii doi. Super bua ideea cu site-ul, acum lam vazut, bn k avem si noi asa cv s mai discutam si noi d transferuri, de meciuri, asa k intre 'disperati' d LFC.

    YNWA 4 ever
    Jaguar
    Jaguar
    Nou-venit
    Nou-venit


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 30/01/2010
    Varsta : 45
    Localizare : Bucuresti

    Prezinta-te Empty Salut

    Mesaj  Jaguar Sam Ian 30, 2010 4:28 pm

    Salut...sunt Bogdan,31 de ani din Bucuresti,sunt fan al cormoranilor de ani de zile,mai exact din 2003,nu imi place nici o echipa romaneasca(si nici nu mi-a placut vreodata fotbalul din liga lui mitica) si sunt de asemenea si pasionat de fotbalul american.Ma bucr sa vad ca exista un fan club Liverpool in Romania si ma bucr sa va gasesc aici.

    Continut sponsorizat


    Prezinta-te Empty Re: Prezinta-te

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 8:39 pm