Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 20/07/2009

Liverpool - Thailanda (Amical) 1 - 1 Empty Liverpool - Thailanda (Amical) 1 - 1

Mesaj  Liverpool Fan Mier Iul 22, 2009 4:13 pm

Liverpool disputa azi incepand cu orele 16.00, al treilea meci al stagiului de pregatire impotriva nationalei Thailandei.
    ------------------------------------------------------------------------------------

Au marcat Babel '6 / Sutee '72.

LFC Prima Repriza: Cavalieri, Degen, Agger, Carragher, Insua, Kuyt, Babel, Lucas, Plessis, Ngog, Nemeth.

LFC Repriza a doua: Gulacsi (Reina 75), Kelly, San Jose, Skrtel (Dossena 55), Johnson, El Zhar (Arbeloa 57), Spearing, Babel (Riera 75), Mascherano, Pacheco (Torres 78), Voronin

Mesaj  El_Niño9 Mier Iul 22, 2009 10:17 pm

La pauza Thailand 0 - 1 Liverpool.Pentru englezii a marcat Ryan Babel in minutul 6.
    Daniel
    Daniel
    Administrator

Numarul mesajelor : 63
    Data de inscriere : 13/07/2009
    Localizare : Targoviste

Liverpool - Thailanda (Amical) 1 - 1 Empty Re: Liverpool - Thailanda (Amical) 1 - 1

Mesaj  nuP Joi Iul 23, 2009 1:38 am

Urata gafa de la golul asiaticilor,bine ca a marcat Babel ,poate asa prinde mai multa incredere

Mesaj  dany616 Joi Iul 23, 2009 3:04 am

mi`a placut cum au jucat pustii in prima repriza. In special Nemeth si Plessis, dar si Degen.
    Babel se pare ca vrea sa isi fructifice ultima sansa si e foarte bine pt ca avem nevoie de el