Liverpool Forum (Romania)

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liverpool Forum (Romania)

Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!

4 participanți

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    devilpriest
    devilpriest
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 10
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  devilpriest Sam Aug 29, 2009 5:04 am

    Bolton: Jaaskelainen, Steinsson, Ricketts, Cahill, A O'Brien, Knight, Robinson, Samuel, Taylor, Davis, Muamba, McCann, Lee, Elmander, Basham, K Davies, Al Habsi, Hunt, Ward, Cohen, M Davies, Vaz Te.

    Liverpool: Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Kyrgiakos, Insua, Benayoun, Babel, Mascherano, Lucas, Voronin, Kuyt, Gerrard, Torres, Cavalieri, Dossena, Ayala, Kelly, Spearing, Riera, Ngog.

    Meciul se va disputa la 17:00 (ora Romaniei) si va fi difuzat pe canalul Digi Sport.

    Accidentati: El Zhar, Agger, Aurelio, Aquilani.
    devilpriest
    devilpriest
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 10
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  devilpriest Sam Aug 29, 2009 10:51 pm

    1-1 la pauza.
    mirce a
    mirce a
    Tanara speranta
    Tanara speranta


    Numarul mesajelor : 35
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  mirce a Sam Aug 29, 2009 10:52 pm

    1-1 la pauza...inca un joc modest
    Johnson pare a fi cea mai buna achizitie a lui Liverpool de la aducerea lui Torres incoace, in timp ce Kyrgiakos...mai bine l-ar baga pe pustiul ala, Ayala.
    Pana una alta sper sa se refaca cat mai repede Aquilani si Fabio Aurelio ca deja nu-i mai suport pe Lucas si Insua...
    Count Olaf
    Count Olaf
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 24/07/2009
    Varsta : 30

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Jalnic!!!

    Mesaj  Count Olaf Sam Aug 29, 2009 11:15 pm

    2-1 pentru Bolton....mai sunt 40 de minute....in acest moment suntem favoriti la retrogradare in Coca-Cola cu jocul asa...n-ai ce face cand un fundas e golgheter....fara agger,aquilani si aurelio e mai greu decat imi imaginam...sper doar sa ne calificam undeva in europa dupa sezonu' asta si sa prindem macar primavara europeana ca si Debrecen ne bate
    Count Olaf
    Count Olaf
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 24/07/2009
    Varsta : 30

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Se poate

    Mesaj  Count Olaf Sam Aug 29, 2009 11:18 pm

    acum 2-2 Gooooool Fernando Torres!!!
    Count Olaf
    Count Olaf
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 24/07/2009
    Varsta : 30

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  Count Olaf Sam Aug 29, 2009 11:24 pm

    Benitez e un incompetent...de ce nu incepe mereu ce Benayoun? E printre cei mai buni jucatori ai nostri
    Count Olaf
    Count Olaf
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 24/07/2009
    Varsta : 30

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Gerrard-King

    Mesaj  Count Olaf Sam Aug 29, 2009 11:45 pm

    Gooooooooooool Steven Gerrard !!!Super gol 3-2 si ThePool conduce
    devilpriest
    devilpriest
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 10
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  devilpriest Sam Aug 29, 2009 11:57 pm

    Count Olaf a scris:Benitez e un incompetent...de ce nu incepe mereu ce Benayoun? E printre cei mai buni jucatori ai nostri

    eu nu inteleg de ce drq il tot joaca pe Lucas? e absolut penibil baiatu ala, da pe langa minge, se incurca in minge si mai incurca si pe altii...

    2-3 victorie chinuita.
    mirce a
    mirce a
    Tanara speranta
    Tanara speranta


    Numarul mesajelor : 35
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  mirce a Dum Aug 30, 2009 12:02 am

    Aleluia wht

    in sfarsit victorie si "afara".

    Pe final s-a vazut insa o lipsa de profesionalism de puteam sa jur ca sunt romani...modul in care au tratat fazele de atac dupa golul lui gerrard m-au pus serios pe ganduri...

    Sper sa nu-i mai vad pe Lucas, Insua si Kyrgiakos prea devreme in primul 11...
    Gerrard a avut niste suturi frumoase, iar unu ia intrat exact cand trebuia.
    Kuyt a ramas acelasi jucator demn de tot respectul, nu-mi vine sa cred cat poate fugi omul asta...acum era in stanga, dupa 5 secunde in dreapta respect
    Torres m-a cam dezamagit din nou, cu toate ca a dat un gol, rateaza prea mult
    Carragher, Reina, Mascherano nu au prea avut de lucru, dar cand a fost nevoie de ei si-au facut treaba(niciunu nu a avutce face la goluri)
    Riera...cam absent, Count Olaf are dreptate, cred ca benayoun ar trebui sa joace titular in locul lui.
    Johnson...incepe sa devina unul din jucatorii mei preferati specool
    mirce a
    mirce a
    Tanara speranta
    Tanara speranta


    Numarul mesajelor : 35
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  mirce a Dum Aug 30, 2009 12:04 am

    devilpriest a scris:
    eu nu inteleg de ce drq il tot joaca pe Lucas? e absolut penibil baiatu ala, da pe langa minge, se incurca in minge si mai incurca si pe altii...

    pentru ca,din pacate, inca nu e nimeni in locul lui...Aquilani e nepregatit din punct de vedere fizic si nu poate duce un meci la capat...singurul care ar putea juca in locul sau ar fi pustiul ala Jay Spearing, sau asa ceva
    devilpriest
    devilpriest
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 10
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  devilpriest Dum Aug 30, 2009 12:09 am

    mirce a a scris:
    devilpriest a scris:
    eu nu inteleg de ce drq il tot joaca pe Lucas? e absolut penibil baiatu ala, da pe langa minge, se incurca in minge si mai incurca si pe altii...

    pentru ca,din pacate, inca nu e nimeni in locul lui...Aquilani e nepregatit din punct de vedere fizic si nu poate duce un meci la capat...singurul care ar putea juca in locul sau ar fi pustiul ala Spearow, sau asa ceva

    Spearing? sau ii incurc eu? oricum, chiar si cu Spearing si cred ca tot mai bine ar fi decat cu Lucas... deja se cam loveste mingea de el si sare ca din coltul mesei, e al doilea meci consecutiv in care suge rau la capitolul dat cu picioru-n minge.
    Sunt de acord ca Insua nu are ce cauta in primul 11, dar Kyrgiakos a jucat destul de bine pt un jucator adus acum o saptamana la echipa.
    mirce a
    mirce a
    Tanara speranta
    Tanara speranta


    Numarul mesajelor : 35
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  mirce a Dum Aug 30, 2009 12:27 am

    asa, asa...Spearing sorry
    viktorash1892
    viktorash1892
    De-al nostru
    De-al nostru


    Numarul mesajelor : 60
    Data de inscriere : 19/07/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Brasov

    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty victorie

    Mesaj  viktorash1892 Dum Aug 30, 2009 10:43 pm

    Chinuit rau de tot... Oricum, 3 puncte sunt 3 puncte. Lucas chiar nu ar trebui sa mai intre. Ar fi, intr-adevar, o solutie Spearing, dar e inca fara experienta. Per total, inca un meci in care s-a vazut ca daca Gerrard nu joaca bine, LFC e la 66-75% din capacitate. Riera nu cred ca ar trebui blamat atat de mult, pentru ca, pana la urma, nu toti mijlocasii de banda sunt la fel de dispusi la efort si de buni pe cat e Kuyt...
    Insua a dezamagit din nou, Lucas nu mai necesita nici un comentariu si Torres ar trebui sa se concentreze putin mai mult in fata portii.
    Benitez nu ar trebui catalogat ca "incompetent", din cauza ca, in momentul asta nu prea are cu ce sa carpeasca pana nu se refac Skrtel, Aurelio si Aquilani.

    Continut sponsorizat


    Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3. Empty Re: Bolton Wanderers (17th) v Liverpool (10th) 2-3.

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 12:06 pm