Liverpool Forum (Romania)

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liverpool Forum (Romania)

Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!

    Chelsea - Liverpool

    Sondaj

    Ce rezultat credeti ca se va inregistra in partida de duminica, de pe Stamford Bridge, dintre Chelsea si Liverpool?

    viktorash1892
    viktorash1892
    De-al nostru
    De-al nostru


    Numarul mesajelor : 60
    Data de inscriere : 19/07/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Brasov

    Chelsea - Liverpool Empty Chelsea - Liverpool

    Mesaj  viktorash1892 Sam Oct 03, 2009 3:51 pm

    Duminica, de la ora 18, ora Romaniei, Liverpool va infrunta, in deplasare, pe Chelsea. Meciul va fi difuzat pe Eurosport 2.
    viktorash1892
    viktorash1892
    De-al nostru
    De-al nostru


    Numarul mesajelor : 60
    Data de inscriere : 19/07/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Brasov

    Chelsea - Liverpool Empty inca o infrangere

    Mesaj  viktorash1892 Lun Oct 05, 2009 3:53 am

    Liverpool a pierdut cel de-al treilea meci in acest sezon in Premier League, in deplasarea de la Chelsea. Rafa ne spune sa ramanem calmi. Nu zic nu, are dreptate, dar parca 3 infrangeri dupa 8 etape, in conditiile in care sezonul trecut am avut 2 in 38, mi se pare putin cam mult. Mai ales ca, daca imi aduc bine aminte, amandoua de sezonul trecut au fost in deplasare, pe cand sezonul asta am pierdut si acasa cu Villa. Ce-i drept, sper sa nu se ia lumea de Rafa asa cum se tot ia de antrenorii de pe la noi, nu de alta, dar trebuie privit cu respect, ca el ne-a adus 3 trofee in primii 2 ani de contract la echipa, e acolo de 5 ani si si-a facut treaba bine. Nu putem spera decat sa revina Fabio Aurelio si cu Aquilani la forma care i-a consacrat si sa vedem ce se intampla mai departe...

    YNWA lfc

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 3:10 pm