Liverpool Forum (Romania)

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liverpool Forum (Romania)

Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!
Noul fan club Liverpool Romania, www.liverpoolfc.ro, va asteptam!

3 participanți

    Steaua-Liverpool in Decembrie 2010

    Octav
    Octav
    Nou-venit
    Nou-venit


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Bucuresti

    Steaua-Liverpool in Decembrie 2010 Empty Steaua-Liverpool in Decembrie 2010

    Mesaj  Octav Lun Sept 27, 2010 4:27 am

    Buna,
    cred ca la ora actuala sunt cea mai "noua apritie" pe acest forum (il caut de ceva timp oricum). Am si eu o intreabre, rugaminte, doleanta, cum vreti voi sa-i spuneti: Cum pot sa iau bilete pentru meciul de pe 2 decembrie din Bucuresti? Ca sa stau in peluza oaspetilor (am incercat figura de la casa de la stadion, la meciul cu Urziceniul si nu a mers, ca...nu stiu sincer de ce :)) ). Cand merg in deplasarile echipei in alta tara e mai simplu, ca-mi iau biletele de la Anfield (sau ma rog, din Anglia, dar sunt scumpe rau). Daca este cineva care a mai fost la meciurile din Romania si a luat bilet la peluza oaspetilor, va rog mult de tot: SFATURI, ca data trecuta cand a jucat cu Steaua am stat la tribuna 2 si am fost alergat jumate de Bucuresti...am conditie fizica, dar parca as prefera sa ma bucur de goluri si de victorie. Multumesc de raspuns.
    marcelp55
    marcelp55
    Nou-venit
    Nou-venit


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 09/09/2010

    Steaua-Liverpool in Decembrie 2010 Empty Re: Steaua-Liverpool in Decembrie 2010

    Mesaj  marcelp55 Joi Sept 30, 2010 8:07 pm

    O sa incerc sa vad daca iti pot face rost, nu promit dar ...incerc. Am fost pe Anfield, dar am stat cu cei veniti din Romania, si m-am bucurat in mine.
    Octav
    Octav
    Nou-venit
    Nou-venit


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Bucuresti

    Steaua-Liverpool in Decembrie 2010 Empty Re: Steaua-Liverpool in Decembrie 2010

    Mesaj  Octav Joi Sept 30, 2010 9:50 pm

    Multumesc mult, astept orice informatie/ sugestie.
    avatar
    Razvan902
    Nou-venit
    Nou-venit


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 25/11/2010

    Steaua-Liverpool in Decembrie 2010 Empty Re: Steaua-Liverpool in Decembrie 2010

    Mesaj  Razvan902 Joi Noi 25, 2010 6:22 am

    Octav a scris:Multumesc mult, astept orice informatie/ sugestie.

    Si eu as vrea un bilet la meci.Este f posibil ca in Romania sa nu se vanda bilete in peluza oaspetilor (adica Liverpool( daca ai buletin romanesc..tipic tiganie romaneasca. Asa ca nu pot apela la prietenii romani sa-mi ia bilet din ghencea.Eu am buletin german, stau in Germania, iar in perioada cand se va disputa meciul voi fi in romania si as vrea tare mult sa vin la meci in galeria lui Liverpool Daca ma puteti ajuta cumva....va multumesc anticipat. Razvan

    Continut sponsorizat


    Steaua-Liverpool in Decembrie 2010 Empty Re: Steaua-Liverpool in Decembrie 2010

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 1:20 am